Сергій Васильченко (svasylchenko) wrote,
Сергій Васильченко
svasylchenko

Цікаво, що отримає Олесь Довгий на своє 32-х річчя? Або як його вітали п’ять років назад.

Олесь Станіславович Довгий народивсь 1 листопада 1980р і, якщо його привітає достатня кількість виборців своїми голосами 28 жовтня, то він зможе зустріти свій день народження у статусі обраного Народним депутатом Верховної Ради України від виборчого округу №214.
Про те, п'ять років назад з привітанням його відбувся курйозний випадок.


Казбек Бектурсунов, на той час радник мера Леоніда Черновецького з питаньЗМІ та фактичний керівник всіх комунальних ЗМІ, ввів традицію розміщення вітань з днем народження представників київської влади у газеті Київської міської ради "Хрещатик". Також встановив правило, що вітання повинно бути від політичного супротивника, тобто регіонала повинен вітати БЮТівець і навпаки. Якщо ж не вдавалось взяти привітання від супротивника ( бо багато відмовлялось), а ставили від політичних колег, то Казбек вздрючував за те, що "не дожали".
І от наближався день народження Олеся Довгого, отримати для нього вітання з табору опозиції не вдавалось – всі відмовлялись. Лише БЮТівець Юрій Дмитрук дав вітання, але "заковиристе". Та його були поставили у номер, що б забити місце поки йде пошук нормального. Але випусковий редактор не зробив в подальшому його зміну воно пішло в друк.
Наступного дня 1 листопада 2007р. якраз була сесія Київради, на яку, з нагоди дня народження Олеся Довгого прийшов сам Леонід Черновецький. І відповідно всі отримали свіжий випуск газети і прочитали ТАКЕ  привітання
Можливо б це минуло менш помітно, але винуватець цього інциденту випусковий редактор Антон Петров розмістив у своєму ЖЖ інформацію, про те що відбулось в редакції.

"С днём рождения, блядь
lj_users_voevoda_dovgiy
Такое поздравление секретаря Киевсовета Олеся Довгого вышло сегодня в газете «Крещатик».
Вся редакция вчиталась в него только сегодня утром. И то только потому, что исполняющий обязанности главного редактора Денис Жарких приехал на редколлегию из мэрии, где был с недоумением выебан. Спустя несколько минут, когда Денис Жарких выдал заместителю начальника информцентра (именно этот отдел занимается поздравлениями) свою часть пиздюлей, в кабинет медленно вошёл советник мэра Казбек Бектурсунов. Все притихли. У этого взрослого и опытного человека было невероятное выражение лица: создавалось такое впечатление, что в этот момент он просто не верил в то, что мир устроен так по-мудацки.
Казбек был настолько ошарашен тем, что вытворили его подчинённые, что во время разбирательства даже не повысил голос. Цепочку виноватых было проследить легко: человек, который, собственно, звонил по телефону Юрию Дмитруку; заместитель начальника информцентра, который получил от своего подчинённого текст поздравления; выпускающий редактор (я).
Выяснилось, что человек, позвонивший господину Дмитруку, сдал заместителю начальника информцентра текст с предупреждением, что вряд ли это может пойти в печать, и предложил перезвонить кому-то другому, кто поздравит Олеся Довгого так, как принято поздравлять людей в их день рождения. Заместитель начальника информцентра согласился и — внимание! — всё равно сбросил текст поздравления мне. В спешке я не глядя передал его на вёрстку, решив, что уж где-где, а в поздравлении с днём рождения вредительства быть не может.
Казбек не кричал. Он разговаривал тихо и спокойно. Ему просто было интересно, что происходило в голове мудака—заместителя начальника информцентра в тот момент, когда он передавал на вёрстку текст оскорбительного и хамского поздравления. Поистине у хохлов головной мозг состоит из каши и кала.
Во время редколлегии в кабинет вошла секретарша Вика и положила на стол Казбеку какой-то листок. Казбек прочитал его, скорчил гримасу «Ну вот, блядь, я же говорил» и молча передал его нам. Это был факс. На листе была копия газетной страницы (см. рисунок) и надпись: «Казбеку, с благодарностью! О. Довгий».

На основі цього запису у ЖЖ вийшов відповідний матеріал на "Телекритиці"  та інших українських ЗМІ. Про цей інцидент дізналось багато людей. Було проведено службове розслідування – детектор брехні підтвердив, що це не була спланована диверсія. То ж нікого не звільнили.

А от цікаво, виборці в 214-му окрузі повірять, що Олесь Довгий подорослішав та змінився і в нього вже відсутня та риса, про яку в своєму вітанні згадував Юрій Дмитрук?

Згадав я цей випадок, коли вчора переглядав архіви і знайшов фотографії, де видно як у Київраді Леонід Черновецький реагує на привітання члену своєї молодої команди Олесю Довгому.

Фото оприлюднюються вперше
(Привітання обведено червоним)

Прочитавши привітання Леонід Черновецький телефонує Казбеку Бектурсунову, що б висловити своє "захоплення"

1K4Y5473

Поспішає поділитись своїм враженням, що забуває окуляри - Олесь Довгий нагадує.
1K4Y5479
1K4Y5480

1K4Y5483

Вирішив показати цей "шедевр" Івану Салію
1K4Y5536

1K4Y5539
1K4Y5541

1K4Y5544

Обличчя Леоніда Черновецького починає демонструвати, що він (оху**) дуже здивований.

1K4Y5554
1K4Y5557

1K4Y5558

1K4Y5559

Tags: 214, Верховна Рада, Казбек Бектурсунов, Київ, Київрада, Леонід Черновецький, Олесь Довгий, Хрещатик, вибори, вітання, округ
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment